Frucht- und Beerenwein

Frucht- und Beerenwein
vaisių ir (ar) uogų vynas statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Gėrimas, gaminamas fermentacijos būdu tiktai iš šviežių vaisių ir (ar) uogų (išskyrus vynuogių) sulčių arba sulčių, gautų atskiedus vaisių ir uogų (išskyrus vynuogių) koncentratą, pridedant ar nepridedant vandens, cukraus, medaus, etilo alkoholio, leidžiamų maisto priedų. Vynas, gaminamas iš vienos rūšies uogų ar vaisių, gali būti vadinamas tų uogų ar vaisių vynu (obuolių vynas, vyšnių vynas ir pan.). atitikmenys: angl. fruit and/or berry wine vok. Frucht- und Beerenwein, m rus. плодово-ягодное вино šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2001 m. gegužės 25 d. įsakymas Nr. 171 „Dėl Vaisių ir uogų vyno taisyklių patvirtinimo“ (Žin., 2001, Nr. 45-1605)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужно решить контрольную?

Look at other dictionaries:

  • natürlicher Frucht- und Beerenwein — natūralus vaisių ir (ar) uogų vynas statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Vaisių ir (ar) uogų vynas, kuriame esantis etilo alkoholis yra susidaręs tik fermentacijos būdu. Priklausomai nuo cukraus kiekio, vynas gali būti sausas, pusiau… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • speziell erzeugter Frucht- und Beerenwein — specialios technologijos vaisių ir (ar) uogų vynas statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Spirituotas gėrimas, kuriame ne mažiau kaip 12 tūrio proc. etilo alkoholio gauta fermentacijos būdu, o jam savitos juslinės savybės gautos… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • spiritushaltiger Frucht- und Beerenwein — spirituotas vaisių ir (ar) uogų vynas statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Gėrimas, gaunamas fermentuojant vaisių ir (ar) uogų sultis iki Vaisių ir uogų vyno taisyklėse nustatyto alkoholio kiekio, po to pridedant maistinio etilo… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • fruit and/or berry wine — vaisių ir (ar) uogų vynas statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Gėrimas, gaminamas fermentacijos būdu tiktai iš šviežių vaisių ir (ar) uogų (išskyrus vynuogių) sulčių arba sulčių, gautų atskiedus vaisių ir uogų (išskyrus vynuogių)… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • vaisių ir (ar) uogų vynas — statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Gėrimas, gaminamas fermentacijos būdu tiktai iš šviežių vaisių ir (ar) uogų (išskyrus vynuogių) sulčių arba sulčių, gautų atskiedus vaisių ir uogų (išskyrus vynuogių) koncentratą, pridedant ar… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • плодово-ягодное вино — vaisių ir (ar) uogų vynas statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Gėrimas, gaminamas fermentacijos būdu tiktai iš šviežių vaisių ir (ar) uogų (išskyrus vynuogių) sulčių arba sulčių, gautų atskiedus vaisių ir uogų (išskyrus vynuogių)… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • natural fruit and/or berry wine — natūralus vaisių ir (ar) uogų vynas statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Vaisių ir (ar) uogų vynas, kuriame esantis etilo alkoholis yra susidaręs tik fermentacijos būdu. Priklausomai nuo cukraus kiekio, vynas gali būti sausas, pusiau… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • natūralus vaisių ir (ar) uogų vynas — statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Vaisių ir (ar) uogų vynas, kuriame esantis etilo alkoholis yra susidaręs tik fermentacijos būdu. Priklausomai nuo cukraus kiekio, vynas gali būti sausas, pusiau sausas, pusiau saldus, saldus. Jame… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • натуральное плодово-ягодное вино — natūralus vaisių ir (ar) uogų vynas statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Vaisių ir (ar) uogų vynas, kuriame esantis etilo alkoholis yra susidaręs tik fermentacijos būdu. Priklausomai nuo cukraus kiekio, vynas gali būti sausas, pusiau… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • specialios technologijos vaisių ir (ar) uogų vynas — statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Spirituotas gėrimas, kuriame ne mažiau kaip 12 tūrio proc. etilo alkoholio gauta fermentacijos būdu, o jam savitos juslinės savybės gautos cheresuojant, naudojant imobilizuotas vyno mieles,… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”